Objednávky telefonicky na číslach:

041/562 22 97

kaderníctvo Žilina - kučeravé a rovné vlasy kaderníctvo Žilina - profesionálny kaderník kaderníctvo Žilina - zdravé vlasy

Kaderníctvo v Žiline

Kadernícky salón DAMÁDA - D. Ťažká

 • Zabezpečujeme kompletný kadernícky servis značky CHI z USA. Okrem toho pracujeme so značkami L'Oréal z Francúzska a Mon Platin z Izraela.

  Kaderníctvo DAMÁDA v Žiline, Vám poskytuje širokú škálu profesionálnych kaderníckych služieb. Sme team, ktorého prioritou je viditeľný hmatateľný zdravý vlas. Záleží nám na kvalite služieb, ktoré ponúkame. Roky pracujeme a zdokonaľujeme sa vo svojom obore nielen kvalitným materiálom ale i s novinkami na svetovom kaderníckom trhu.

  Máme spoločného menovateľa „lásku a vzťah k povolaniu“. Rozumie tomu v čom a s čím pracujeme, náš team sa stará o Vašu spokojnosť.
Novinky a priority

 • Farbenie

  1 na svetovom trhu CHI System z USA
  preklady Bratislava
  Čítajte viac »»»
  Ide o bezamoniakovú technológiu pre zdravý vlas v perfektnej kondícii so systémom priateľským k životného prostrediu a bez testovania na zvieratách. Permanentné CHI-Ionic na 100% prekrytie šedivých vlasov bez zbytočného namáhania s vôňou prirodzenou obohatenou Aloe Vera. Vhodné pre alergikov i pre tehotné ženy. Poškodeným a suchým vlasom zabezpečuje návrat k prirodzenej kvalite ako pred prvým farbením a najviac obohatenie lesku substanciami hodvábu.
 • Transformation system

  Trvalý systém vyrovnania vlasov

  preklady Bratislava
  Čítajte viac »»»
  Permanentné vyrovnanie NEPOSLUŠNÝCH, KREPATÝCH, KUČERAVÝCH, AFRO vlasov, HUSTÝCH vlasov na nádherne uhladené, ROVNÉ, skrotené neposlušné vlasy bez drastického narušenia vlasovej štruktúry. Vlas sa jednoducho upravuje ako rovný a vaša úprava je jednoduchá.
 • Antibreak system

  Revolučná patentovaná technológia

  preklady Bratislava
  Čítajte viac »»»
  Ako samostatná regeneračná kúra alebo do farbenia, odfarbovania, melírovania s okamžitým viditeľným dlhotrvajúcim výsledkom.
  Ochráni 98% vlasu počas procesu. ANTI BREAK - nová revolučná patentovaná technológia vyrobená vo Švajčiarsku, ktorá posilňuje ihneď staré disulfidové väzby vo vlase a vytvára nové. Zabraňuje jeho lámaniu čím drží tvar vlasu pozdĺž celej dĺžky, robí ho silnejším a jemnejší hrubším. Zanecháva vlasy lesklé, zhydratované. Na dotyk jemné ale zároveň silné, viditeľne zdravé a pružné.

Odporúčame a zabezpečujeme predaj značky CHI-IONIC USA:

Ostatné kadernícke služby - Čítajte viac »»»

Ošetrenie:
S výnimočnými ingredienciami CHI ROYAL TREATMENT z morskej perly (hydratácia) a hľuzovky bielej (objem). Aminokyseliny a proteíny zo vzácnych zdrojov pre všetky typy vlasov.

Trvalé zvlnenie:
bez amoniaku, bez zápachu s výsledkom perfektnej kondície vlasu a zvlnenia.

STYLING a úpravy:
Záverečné úpravy CHI 44 Ceramic zabezpečuje prienik všetkých vlasových ingrediencií do hĺbky vlasu. Úprava pomôckami CHI Hairdryers - najviac inovatívne nástroje za posledné roky. Unikátne keramické zloženie zo 44 anorganických substancií vytvára zvlhčujúce teplo, produkuje infra červené svetlo (negatívne iony). Ionizácia zabraňuje vytváranie elektrostatického náboja a vlasy NEELEKTRIZUJÚ.

Technológia CHI WET LINES:
Katiónová hydratácia viaže vlhkosť vo vlasovej štruktúry, vlas je zhydratovaný a pripravený na styling.

Totálna reparácia vlasov CHI Nano Iron:
Prenikajú dodané ingrediencie do hĺbky vlasov a tak zabezpečia inovovanú kvalitu, hebkosť a lesk vlasu.

STRIHACIE ÚPRAVY, SPOLOČENSKÉ ÚČESY:
samozrejmosťou podľa doporučenia a požiadavky (visage, typológia zákazníka)


Ďalej ponúkame

Stálym zákazníkom (úpravy vlasov v týždňových intervaloch) poskytujeme zľavy.


Náš tím sa stará o Vašu maximálnu spokojnosť v príjemnom prostredí. Samozrejmosťou sú perfektné strihacie úpravy podľa odporúčania (vizáž a typologia zákazníka) a požiadavky.


V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na uvedené telefónne číslo. Navštívte naše kaderníctvo v centre Žiliny.

Tešíme sa na vašu návštevu!Dámsky kadernícky salón - profesionálne kadernícke služby:

DAMÁDA - D. Ťažká
Daniela Dlabača 6, 010 01 Žilina

Tel.: 041/562 22 97

E-mail: d.tazka@gmail.com - len informácie
URL: www.damada.sk

Objednajte sa do kaderníctva:
Pondelok - Piatok: 7:00 - 18:00
Sobota: 7:00 - 12:00